Edukacja

Akademia NaturDay
Akademia NaturDay Akademia Natur Day to system edukacji i szkolenia w zakresie ekstraktów roślinnych i produktów roślinnych. Jednym z pierwszych unikatowych narzędzi edukacyjnych w skali europejskiej jest wyszukiwarka dolegliwości i chorób w połączeniu ze stosowanymi w danych chorobach ekstraktami leczniczymi roślin. Zarówno osoby które nie posiadają wiedzy specjalistycznej z ziołolecznictwa jak też profesjonaliści mogą odnaleźć najwłaściwszy w swojej chorobie ziołowy ekstrakt leczniczy oraz to w jakiej kompozycji najlepiej podawać dany ekstrakt i jakim produkcie występuje dana kompozycja.

Akademia Biznesu

Akademia Zdrowia

Filmy instruktażowe

W chwili obecnej koncentrujemy się na szkoleniu zielarzy i fitoterapeutów z najlepszych sklepów zielarskich. Zapraszamy naszych drogich specjalistów do zadawania pytań w zakresie fitoterapii ekstraktami NaturDay jak też warunków współpracy na adres mailowy info@naturday.pl

Kluczowym elementem dalszego rozwoju naszej działalności edukacyjnej bedzie uczestnictwo w sympozjach i konferencjach naukowych. Na stronie Natur Day jak też w portalu Youtube emitowane są nasze filmy edukacyjne o chorobach i ich leczeniu ekstraktami roślin leczniczych. W przyszłości planujemy uruchomienie systemu edukacji dającego uprawnienia zawodowe dla zielarzy i fitoterapeutów.

Edukacja społeczna w zakresie fitoterapii i ziołolecznictwa jako działu medycyny i farmakologii zajmującego się wytwarzaniem leków ziołowych z naturalnych bądź przetworzonych surowców uzyskiwanych z roślin leczniczych oraz ich stosowaniem w profilaktyce i terapii chorób to nasza najważniejsza rola, to nasza misja.

Współpraca z Uczelniami medycznymi

Informujemy, że firma Natur Day ma zaszczyt współpracować ze Śląskim Uniwersytetem medycznym w Katowicach w zakresie badania nad surowcami roślinnymi zawartymi w naszych produktach. Badania tego typu służą nie tylko rozwijaniu naszej wiedzy o możliwych zastosowaniach ziół i roślin w medycynie, ale również pozwalają na nieustanna kontrole jakości naszych produktów.

Najlepsze ośrodki leczenia ziołami i ekstraktami roślinnymi w Polsce. Miejsca skupisk sklepów zielarskich.

 • 1. Małopolska

  Kraków, Nowy Sącz, Gorlice, Zakliczyn, Bochnia, Oświęcim, Tarnów, Wadowice, Zakopane.

 • 2. Podlasie

  Koryciny, Grodzisk, Dar Natury, Białystok, Łomża, Suwałki

 • 3. Dolny Śląsk

  Jelenia Góra, Legnica, Bolesławiec, Głogów

 • 4. Zachodniopomorskie

  Gryfice, Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin, Stargard Szczeciński.

 • 5. Pomorskie

  Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Słupsk, Sopot, Tczew

 • 6. Warmińsko-mazurskie

  Elbląg, Kętrzyn, Olsztyn, Szczytno

 • 7. Lubuskie

  Gorzów wielkopolski, Zielona Góra.

 • 8. Wielkopolskie

  Gniezno, Kalisz, Konin, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań, Swarzędz, Wągrowiec, Września.

 • 9. Kujawsko-pomorskie

  Bydgoszcz, Toruń, Ciechocinek, Grudziądz, Włocławek

 • 10. Mazowieckie

  Ciechanów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Płock, Radom, Warszawa

 • 11. Lubelskie

  Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Zamość

 • 12. Łódzkie

  Bełchatów, Łask, Łowicz, Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Sieradz, Skierniewice, Zgierz.

 • 13. Opolskie

  Krapkowice, Opole, Strzelce Opolskie

 • 14. Śląskie

  Katowice, Panewniki, (Herbarium Ojca dr Marcelina). Sosnowiec, Chorzów (NaturDay), Tarnowskie Góry, Wisła, Bielsko-Biała,

 • 15. Świętokrzyskie

  Busko Zdrój, Kielce, Sandomierz, Starachowice.

 • 16. Podkarpackie

  Krosno, (PWSZ - dr Henryk Różański), Jasło, Sanok, Rzeszów, Mielec, Dębica

 • Jeżeli znasz godny polecenia punkt leczenia ziołami, sklep zielarski lub aptekę w Polsce napisz do nas na adres:
  info@naturday.pl

Pamiętaj! Naturday to synergia Naturalnych ekstraktów

NaturDay to synergiczne współdziałanie 100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy. Takie podejście sprawia, iż połączone ekstrakty działają z większą siłą niż każdy z osobna.

Syrop roślinny czy tabletki roślinne?

W zależności od formy ekstraktów roślinnych, które stosujemy na co dzień wybieramy syrop roślinny lub kapsułki roślinne. Obecnie posiadamy w ofercie preparaty roślinne w formie syropu w 4 odmianach i w formie ekstraktu roślinnego w kapsułkach w 17 odmianach. Wszystkie spełniają najwyższe standardy czystości farmaceutycznej.

Udział w Targach,
Konferencjach naukowych

NaturDay aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych i targach zdrowia w takich miastach jak Katowice, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków jak też w innych kluczowych ośrodkach promujących medycynę fundamentalną i zastosowanie ekstraktów roślinnych w medycynie i profilaktyce zdrowotnej. W Polsce najczęściej w środowisku lekarzy i farmaceutów promuje się leki naturalne i leki ziołowe. Ekstrakty roślinne stosowane w medycynie naturalnej sa wyparte z tej promocji, dlatego chcemy przywrócić odpowiednią rolę i miejsce naszych preparatów roślinnych w medycynie konwencjonalnej. Jeżeli jesteście Państwo organizatorami podobnych eventów, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym info@naturday.pl

Historie sukcesów zdrowia naszych klientów.
Działanie produktów.

W związku z tym, że coraz więcej osób dzieli się z nami informacjami jak dany produkt na nich pozytywnie działa, w trosce o jak najszersze dzielenie się tymi informacjami z innymi prosimy o przekazywanie nam Waszych pozytywnych historii produktowych na adres e-mail: biuro@naturday.pl.

Swoje historie związane z działaniem konkretnych produktów opiszcie prosimy, jak najdokładniej. Wasza opinia może pomóc wielu chorym osobom. Z góry dziękujemy za Waszą pomoc. Prosimy też o wszelkie historie, gdzie medycyna naturalna bierze górę nad medycyną akademicką.