Webinary

Jak odżywiać się zdrowo, a jednocześnie stracić na wadze - to jedno z najczęściej pojawiających się pytań wśród osób, które chciałyby zmienić swój styl żywienia, jednocześnie przyspieszając metabolizm. Odchudzanie nie jest równoznaczne z drakońską dietą. Zdrowe odchudzanie wymaga zrozumienia działania naszego organizmu oraz zmiany nawyków żywieniowych. Co wpływa na nasz metabolizm? Jak zoptymalizować dietę? Co i jak jeść żeby schudnąć?

Dolegliwości ze strony układu moczowego dotyczą zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Bywają bardzo dokuczliwe, bolesne i mogą wymagać interwencji lekarskiej. O układ moczowy, podobnie jak o cały organizm, należy troszczyć się z należytą starannością. Po czym poznać, że nasz układ moczowy choruje? Co dzieje się w naszym organizmie kiedy nasz układ moczowy działa nieprawidłowo? Co robić, aby zapobiegać chorobom układu moczowego?

Święta dla osób z podwyższonym poziomem glukozy we krwi to prawdziwe wyzwanie. Żeby spędzić ten czas rodzinnie i smacznie należy pamiętać o zasadach zdrowego rozsądku i zdrowego żywienia. Równie ważne jest dodatkowe, naturalne wsparcie naszego organizmu suplementami stworzonymi na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów ziołowych, które pomogą wyregulować poziom cukru. Jakie to suplementy? Dlaczego i jak długo należy je zażywać? Odpowiemy na te pytania na webinarze.